1 Mart 2012 Perşembe

Fahriye Evcen gelinlik giydi!

Özcan Deniz, senaristliğini ve yönetmenliğini de üstlendiği yeni filmi “Evim Sensin”de eski sevgilisi Fahriye Evcen’le başrolü paylaşmaya karar vermiş. Bir dargın bir barışık, inişli çıkışlı tam 3 sene aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran Özcan Deniz ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün, Özcan Deniz'in yeni filminde bir araya gelmişler ve düğün sahnelerini çekmişler.
Yazılardan okuduğum kadarıyla çekimlerde duygusal anlar yaşanmış ama bana kalırsa ayrılmış bir çiftin böyle bir şey için bile olsa bir araya gelmesi başka mesajlar içeriyor olabilir. Hala birbirlerini seviyor ve istiyorlar da neden bu durumu bu hale getirdiler anlamış değilim.
Birbirlerine büyük bir aşkla bağlı bir çifti canlandırıyorlarmış ama bu iki için de pek zor olmasa gerek. Neyse fazla uzatmayıp Fahriye Evcen'in çekim için giydiği gelinliğe ve çekimden karelere bir göz atalım. Sevgilerle

2 yorum:

  1. çok tatlı olmuş ama bunlar ya:)

    YanıtlaSil
  2. Bence de çook tatlılar:) sayfalarınızda gezinirken yeni farkettim:) yaa çok yakışıyorlar ammaa:)........... gerisi onların bileceği bir şey:)

    YanıtlaSil